+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

Wypożyczalnie samochodów Dollar i Thrifty dołączają do NFM Group

09-02-2017 CzłonkowieWiadomości

NFM Group zostaje wyłącznym przedstawicielem w Polsce dwóch globalnych marek świadczących usługi krótkoterminowego wynajmu samochodów – Dollar Rent a Car i Thrifty Rent a Car.

Thrifty Rent a Car i Dollar Rent a Car to amerykańskie sieci wypożyczalni samochodów o ugruntowanej i solidnej pozycji na rynku globalnym. Działają odpowiednio od: 1958 i 1965 roku. Obie marki obecne są w 70 krajach, z blisko 1500 punktów wynajmu. W samej tylko Ameryce Północnej (USA i Kanada) funkcjonuje ponad 830 punktów tych wypożyczalni. W Polsce obie wypożyczalnie pojawiły się dziewięć lat temu (rozpoczęcie działalności miało miejsce w 2008r.)

„Wprowadzając Dollar i Thrifty, do obsługiwanych przez NFM Group marek wypożyczalni samochodów, dopełniamy naszą ofertę. Od teraz klienci w Polsce mogą wybierać spośród wypożyczalni premium, którą reprezentuje Hertz, korzystać z najlepszych ofert cenowych Thrifty, decydować się na prosty i szybki wynajem proponowany przez Dollar lub skorzystać z ekonomicznych usług Firefly,” podsumowuje Paweł Piórkowski, Prezes Zarządu, CEO Rent a Car Business.

Poszerzona oferta umożliwi NFM Group zwiększyć skalę działalności, zapewniając produkty dla każdego segmentu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych. W 2017 roku w Polsce będą działały 24 punkty wynajmu Dollar i Thrifty. Zgodnie ze strategią rozwoju firmy zakładane jest sukcesywne uruchamianie kolejnych placówek na lotniskach i w centrach miast na terenie kraju.


 

NFM Group jest jednym z największych niezależnych podmiotów z branży motoryzacyjnej prowadzących działalność w segmentach wynajmu długoterminowego, zarządzania flotą oraz krótkoterminowego wynajmu samochodów. W Polsce jest wyłącznym licencjobiorcą firmy Hertz International, największej międzynarodowej wypożyczalni samochodów i posiada marki: NFM, Hertz, HertzLease, Dollar, Thrifty oraz Firefly.

 

Dollar_Logo-RGB

 

 

Thrifty_Logo_RGB