+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

Co robimy

Polski rynek należy do jednych z największych w Unii Europejskiej, a jego struktura zaczyna coraz bardziej przypominać rozwinięte rynki Europy Zachodniej. To, co wyróżnia Polskę na tle regionu to niespotykany w innych krajach potencjał wzrostu ekonomicznego.

Jest to jednak rynek o dosyć znaczących różnicach, zarówno geograficznych jak i kulturowych, które przy realizacji przedsięwzięć biznesowych mogą stanowić wyzwanie. Ci, którzy decydują się na działalność w Polsce, bardzo szybko zdają sobie sprawę, że znalezienie lokalnego partnera ma kluczowe znaczenie.

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) może stanowić niezastąpioną pomoc w tej materii. Izba zrzesza około 200 członków, z których połowę stanowią portugalskie firmy działające w Polsce, a pozostałe to polskie firmy zainteresowane współpracą z przedsiębiorstwami portugalskimi.

Aby pomóc polskim i portugalskojęzycznym przedsiębiorcom w rozwijaniu działalności PPCC zapewnia członkom i firmom niezrzeszonym szeroki wachlarz usług zarówno w Polsce, jak i w Portugalii.

Organizacja misji gospodarczych indywidualnych i grupowych

PPCC organizuje grupowe misje biznesowe dla portugalskich przedsiębiorców w Polsce oraz dla polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych (Portugalia, Brazylia, portugalskojęzyczne kraje w Afryce). W imieniu przedstawicieli portugalskich i polskich firm wyszukujemy i nawiązujemy kontakty z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz organizujemy całą logistykę wizyty: rezerwację biletów lotniczych, transport, hotel, tłumaczenie itp. Ponadto, towarzyszymy firmom podczas ich spotkań biznesowych na miejscu.

Misje biznesowe mogą być bardzo pomocnym narzędziem w wyszukiwaniu możliwości współpracy handlowej między obu krajami.

Wpisz się na listę zainteresowanych firm.

Jesteś zainteresowany misjami gospodarczymi do Portugalii lub Brazylii? Wypełnij formularz, aby być zawsze na bieżąco!

  Nazwa firmy

  Imię i Nazwisko

  E-mail

  Regulamin przetwarzania danych osobowych

  🆕Przedstawiamy usługę „Wirtualnej Misji Biznesowej”, która jest idealnym rozwiązaniem w obecnej sytuacji, gdy nie ma szans na bezpośrednie spotkania B2B. Dzięki tej usłudze weźmiesz udział w predefiniowanych spotkaniach wirtualnych z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Wierzymy, że Wirtualna Misja Biznesowa pomoże ci zdobyć nowe kontakty biznesowe w tak trudnych czasach gospodarczych. Oferta dotyczy następujących rynków: Polska, Portugalia i Czechy – dla firm polskich, portugalskich i brazylijskich.

  🔗 Pobierz dokument, w którym znajdziesz szczegóły oferty: Virtual_trade mission_description.

  Szukanie partnerów biznesowych & lista kontaktów

  PPCC oferuje pomoc w wyszukiwaniu w Polsce i Portugalii takich partnerów biznesowych jak eksporterzy, importerzy, producenci, dystrybutorzy, wytwórcy przemysłowi, sprzedawcy detaliczni, agenci i hurtownicy ze wszystkich sektorów działalności.

  Możemy także zarekomendować Państwa firmę, produkty czy usługi do wybranych przedsiębiorców, dostarczając listę kontaktów do interesujących Państwa firm w Polsce i Portugalii z nazwiskami, telefonami, adresami e-mail i stronami www.

  🆕Przedstawiamy usługę „Lista kontaktów B2B”, która jest interesującym rozwiązaniem w obecnych okolicznościach. Lista kontaktów B2B pozwoli nie tylko na zdobycie nowych kontaktów, ale także umożliwi rozpoczęcie wstępnych rozmów z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Uważamy, że podejmowane dziś działania złagodzą negatywne skutki gospodarcze pandemii w najbliższej przyszłości.
  Oferta dotyczy następujących rynków: Polska, Portugalia, Brazylia, kraje portugalskojęzyczne w Afryce.

  🔗 Pobierz dokument, w którym znajdziesz szczegóły oferty: Contact-List_service_description.

  Promocja

  Jeżeli chcieliby Państwo reklamować swoją firmę czy produkty, lub też, jeśli chcieliby Państwo poinformować o specjalnej ofercie lub wydarzeniu, zachęcamy do skorzystania ze strony internetowej , newslettera, bazy danych lub jednego ze spotkań PPCC.

  Strona internetowa:

  PPCC udostępnia 4 rodzaje bannerów i odpowiednie miejsce na logo i reklamę Państwa firmy, oferty czy wydarzenia.

  Więcej informacji o banerach

  Newsletter:
  Oferujemy te same usługi w naszym miesięcznym newsletterze.

  Spotkania/Wydarzenia:
  W zależności od spotkania/wydarzenia możemy wspólnie zaplanować najlepszą prezentację usług Państwa firmy.

  Human Resources

  Jeśli szukają Państwo wykwalifikowanej kadry pracowniczej PPCC znajdzie w swojej bazie najlepszych ludzi i pomoże się Państwu z nimi skontaktować. Istnieje także możliwość zamieszczenia Państwa ogłoszenia rekrutacyjnego na stronie internetowej PPCC i w newsletterze.

  Usługi tłumaczeniowe

  Aby język nie stanowił bariery w prowadzeniu negocjacji biznesowych PPCC oferuje pomoc w tłumaczeniach ustnych i pisemnych. Izba może zapewnić tłumacza z zespołu Izby lub wynająć profesjonalnego tłumacza z języka polskiego, portugalskiego czy angielskiego.

  Badania rynku

  PPCC oferuje pomoc przy prowadzeniu badań rynkowych w Polsce i w Portugalii, dostarczając informacji na konkretne zamówienie. Jest najlepszym partnerem w zakresie konsultingu biznesowego najwyższej jakości w obu krajach.

  Organizacja spotkań i wydarzeń

  PPCC organizuje wydarzenia, spotkania biznesowe, konferencje i seminaria. Zapewniamy pełny serwis usług, poczynając od zaproszeń , wynajmu sali, cateringu oraz wszystkiego, co jest potrzebne. Wystarczy, że prześlą nam Państwio swoje wymagania, my zajmiemy się resztą.

  Hotele i sale konferencyjne

  Jeśli potrzebują Państwo hotelu lub sali konferencyjnej, znajdziemy je dla Państwa zarówno w Polsce jak i w Portugalii. Nasze szerokie kontakty pozwalają oferować najlepsze hotele i sale konferencyjne w bardzo atrakcyjnej cenie.