+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

PPCC Trade Mission to São Paulo, 14-19 October 2017

07-08-2017 Wydarzenia

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność przedstawić Państwu Misję Gospodarczą Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej do São Paulo w Brazylii oraz zaprosić Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Gospodarcza do São Paulo będzie miała miejsce w terminie 14-19 października 2017 roku. Organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Portugalską Izbę Gospodarczą w São Paulo (POR). To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości  biznesowe na tamtejszym rynku.

To już trzeci raz, kiedy organizujemy misję gospodarczą do São Paulo, po sukcesie misji z września 2016 roku i kwietnia 2017 r. Nasze misje gospodarcze są bardzo mocno skoncentrowane na stronie B2B, indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami, zgodnie z profilem każdego z uczestników.

Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą Misji Gospodarczej, którą wysyłam w załączeniu. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszam do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSel4AdiVYanCSsV3Hpyy8RC1Kd-pXHWae4LZux4Obd22THB6w/viewform?usp=sf_link

Skontaktujemy się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją Gospodarczą São Paulo w Brazylii.

Jeszcze raz zachęcam do udziału w tym wydarzeniu.

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

Wojciech Baczyński

Zaproszenie