+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

PPCC objęła Patronatem książkę „Patka i Pepe. Aventura brasileira”

24-11-2015 CzłonkowieKultura i turystykaWiadomości

Już w połowie grudnia – „Patka i Pepe. Aventura Brasileira” – czyli kolejna mega przygoda z lubianej przez czytelników serii detektywistycznej pióra Agi Szczepańskiej.

Tym razem Patka i Pepe na tropie afery w dalekiej Brazylii!!! Sympatyczna dwójka młodych detektywów pod opieką Wujka Wężowskiego ląduje w Rio de Janeiro by wyruszyć w niezwykłą podróż wzdłuż oceanicznego wybrzeża do Sao Paulo, jak zawsze ciągnąc za sobą cały strumień nieprzewidzianych przygód oraz niejedną aferę. Kim jest tajemniczy Flamengista? Dlaczego pies Dosiniu chodzi w butach? I co ma z tym wspólnego Najsławniejszy Piłkarz? Czego boją się Smutas-Marudy? Czy Królowa Ptaków uratuje Marzyciela? Oraz czy młodym detektywom uda się rozwiązać tropikalną zagadkę i pomóc nowym przyjaciołom? Jak zwykle w książce pojawią się ilustracje przygotowane przez Marsiję, a niezwykłą okładkę oraz wyklejkę zaprojektował tym razem artysta z Brazylii.

Mamy ogromną przyjemnośc poinformować, iż Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza objęła patratem książkę „Patka i Pepe. Aventura Brasileira”

 

Autor okładki: Cassio Markowski-Ferreira

(Wydawnictwo Studio Moema – Warszawa 2015, oprawa twarda, stron 176, ISBN 978-83-933072-6-5).