+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

PPCC Business Mission to Maputo, Mozambique

21-11-2018 Wiadomości

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą (KIG) ma przyjemność ogłosić Misję Gospodarczą do Mozambiku organizowaną w dn. 3-7 marca 2019 r.

Misja gospodarcza do Mozambiku jest doskonałą okazją do poznania nowych możliwości biznesowych w Mozambiku i znalezienia potencjalnych partnerów handlowych na rynku mozambickim. Najważniejszymi i najbardziej obiecującymi sektorami w kraju są: przemysł wydobywczy, energetyczny, maszynowy, przetwórczy i informatyczny, rolnictwo, rybołówstwo, inwestycje w turystykę i infrastrukturę.

Misja gospodarcza będzie skoncentrowana na spotkaniach B2B, z indywidualnymi sesjami z potencjalnymi partnerami biznesowymi, zgodnymi z profilem każdej firmy. Podczas misji odbędzie się także seminarium na temat lokalnych przepisów podatkowych, certyfikacji i procedur. Wierzymy, że dogłębne zrozumienie realiów panujących na rynku ma kluczowe znaczenie wobec chęci nawiązania współpracy biznesowej.

Szczegółowa oferta znajduje się w załączniku. Jeśli byliby Państwo zainteresowani udziałem, prosimy o uzupełnienie formularza (co nie jest równoznaczne z wzięciem udziału w misji).

Zachęcamy do poznania rynku mozambickiego i nawiązania interesujących kontaktów biznesowych!

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z Weroniką Gwiazda z Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej: weronika@ppcc.pl, +48 539 728 680.