+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza po raz drugi najlepszą portugalską izbą gospodarczą na świecie

22-03-2019 InneWiadomościZespół PPCC

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza już po raz drugi została nagrodzona tytułem najlepszej portugalskiej bilateralnej izby gospodarczej na świecie. Pierwszy raz PPCC otrzymała tę nagrodę za działalność w 2014 roku, tym razem za projekty prowadzone w roku 2018.

To już piąta edycja konkursu na najlepszą portugalską bilateralną izbę gospodarczą organizowana przez Krajową Izbę Gospodarczą Portugalii oraz portugalską Agencję Promocji Eksportu i Inwestycji AICEP Portugal Global. Konkurs od 5 lat wyróżnia jedną z 52 izb, która najlepiej wspiera bilateralną wymianę gospodarczą oraz promocję marki Portugalia w danym roku.

W tym roku Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza została nagrodzona za wspieranie internacjonalizacji portugalskich firm, promowanie portugalskich win i produktów spożywczych i oferty turystycznej, organizowanie misji biznesowych w Polsce, Portugalii i Brazylii oraz promowanie wizerunku Portugalii w roku 2018.

Jesteśmy niezwykle dumni i zaszczyceni tym, że zostaliśmy wyróżnieni tą cenną nagrodą i chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Członkom, Zarządowi i przedstawicielom regionalnym w 5 krajach za Wasz  wkład w ten sukces. Nie byłby on jednak możliwy bez ciężkiej pracy i codziennego zaangażowania całego zespołu PPCC.