+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

Misja Gospodarcza PPCC do Sao Paulo (Brazylia), 21-26 października 2018

06-06-2018 Wydarzenia

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność przedstawić Państwu Misję Gospodarczą Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej do São Paulo w Brazylii oraz zaprosić Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Gospodarcza do São Paulo będzie miała miejsce w terminie 21-26 października 2018 roku. Organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz FecomercioSP – drugą największą federację handlu i usług w Brazylii. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku.

To już czwarty raz, kiedy organizujemy misję gospodarczą do São Paulo, po sukcesie misji z września 2016 roku, kwietnia 2017 r. i 2018 r. Nasze misje gospodarcze są bardzo mocno skoncentrowane na stronie B2B, indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami, zgodnie z celami i oczekiwaniami każdego z polskich uczestników.

Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą Misji Gospodarczej, którą wysyłam w załączeniu. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszam do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej:

https://goo.gl/forms/g6XGsRAKxv2mbiLr2

Skontaktujemy się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją Gospodarczą do São Paulo w Brazylii.

Jeszcze raz zachęcam do udziału w tym wydarzeniu.

Z przyjemnością udzielę szczegółowych informacji dotyczących misji drogą mailową bądź telefoniczną: wb@ppcc.pl, +48 696 760 925.

Z poważaniem,
Wojciech Baczyński

OFERTA W PDF