+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

Misja Gospodarcza do São Paulo

05-01-2018 WiadomościWydarzenia

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Misję Gospodarczą Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej do São Paulo w Brazylii oraz zaprosić Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Gospodarcza do São Paulo będzie miała miejsce w terminie 7-13 kwietnia 2018 roku. Organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Portugalską Izbę Gospodarczą w São Paulo (POR). To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości  biznesowe na tamtejszym rynku.

To już trzeci raz, kiedy organizujemy misję gospodarczą do São Paulo, po sukcesie misji z września 2016 roku i kwietnia 2017 r. Nasze misje gospodarcze są bardzo mocno skoncentrowane na stronie B2B, indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami, zgodnie z profilem każdego z uczestników.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Misji Gospodarczej, którą wysyłam w załączeniu. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej:

https://goo.gl/forms/jtYYoauVTLOC3qN73

Skontaktujemy się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją Gospodarczą São Paulo w Brazylii.

Aby dowiedzieć się więcej, pobierz plik .pdf