+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

Kredyt hipoteczny bez prowizji w Banku Millennium

04-11-2016 CzłonkowieWiadomości

Bank Millennium znosi prowizję od kredytów hipotecznych.Teraz klienci indywidulani, wnioskujący o Kredyt Hipoteczny, Pożyczkę Hipoteczną lub hipoteczny Kredyt Konsolidacyjny nie zapłacą prowizji za udzielenie kredytu. Co ważne,aby nie zapłacić prowizji nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków. Wystarczy złożyć wniosek w okresie obowiązywania promocji tj. do 31 grudnia 2016r.

 

Chcemy, by klienci mieli większy dostęp do kredytów hipotecznych, dlatego do oferty 0% prowizjidla wniosków o kredyt w programie „Mieszkanie dla Młodych” dołączamy teraz pozostałe produkty hipoteczne oferowane klientom indywidualnym. Znajdujemy się w czołówce banków o elastycznych kryteriach przyznawania kredytu i dodatkowo wyróżnia nas wysoka jakość obsługi, potwierdzona m.in. stałym miejscem na podium w corocznym rankingu Przyjazny Bank Newsweekaw kategorii – Bankowość Hipoteczna. Teraz chcemy do tego dodać jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę cenową. Mamy nadzieję, że spotka się ona z dużym zainteresowaniemosób poszukujących finansowania na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych– mówi Agata Chrzanowska, Dyrektor Wydziału Kredytów Hipotecznych w Banku Millennium.

 

Aktywni klienci, wnioskujący o Kredyt Hipoteczny w Banku Millennium, mogą też dodatkowo korzystać z obniżki marży:

– o 0,3%, jeżeli są posiadaczami konta oraz karty debetowej do konta w Banku Millenniumi wykonają za pomocą karty transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł miesięcznie;

– o 0,5% jeżeli są posiadaczami konta i karty debetowej do konta w Banku Millennium, na konto co miesiąc wpływa wynagrodzenie lub dochód netto oraz zostaną wykonane za pomocą karty transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

 

Więcej informacji na www.bankmillennium.pl

 

millennium bank small header