+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

Zapraszamy do lektury raportu PwC z badania polskich firm rodzinnych: „Nowy wymiar zaufania”

30-06-2023 CzłonkowieExpert Radzi

mamy przyjemność podzielić się z Państwem najnowszym raportem PwC Polska „Nowy wymiar zaufania” – Family Business Survey 2023. Tutaj można pobrać raport.

 

Wspólnie z doświadczonymi przedsiębiorcami (przedstawiciele firm: Blue Media, Dr Irena Eris, LPP, Impel), a także Stowarzyszeniem Family Business Network Poland, eksperci PwC Polska podzielili się analizami oraz dobrymi praktykami m.in. w zakresie:

  • transformacji cyfrowej;
  • ESG (Środowisko, Społeczeństwo, Ład korporacyjny);
  • obszaru ludzkiego (kwestie pracownicze)
  • sukcesji.

Przed jakimi wyzwaniami stoją polskie firmy rodzinne? Co jest kluczem do budowania zaufania i przewagi konkurencyjnej? Z czym polski biznes rodzinny radzi sobie najlepiej, a co wymaga zmiany? O tym w raporcie.

Mamy nadzieję, że analizy i komentarze będą dla Państwa wartościowym źródłem, a być może skłonią do zadania sobie ważnych pytań związanych z rozwojem rodzinnego biznesu. Będziemy również zobowiązani za podzielenie się informacja o raporcie wśród członków izby. W załączeniu przesyłam materiały graficzne, które mogą być przez Państwa zastosowane.

 

Życzymy miłej lektury, a w przypadku jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu z Krzysztofem Sieczkowskim, Liderem Praktyki Polskich Firm Prywatnych w PwC Polska.