+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

MISJA BIZNESOWA | SÃO PAULO, BRAZYLIA, 28 marca – 03 kwietnia 2020

28-03-2020 Misja biznesowaWiadomościWydarzenia

Z przyjemnością ogłaszamy nabór na siódmą misję biznesową PPCC do São Paulo, która odbędzie się w dniach 28 marca – 03 kwietnia 2020.

Misja biznesowa PPCC do São Paulo to idealna okazja do osobistej oceny możliwości biznesowych w Brazylii i znalezienia potencjalnych partnerów biznesowych na rynku. Współorganizatorem misji jest FecomercioSP – największa federacja handlowo-usługowa stanu São Paulo, bardzo dobrze osadzona w brazylijskich realiach biznesowych. Misja biznesowa będzie silnie ukierunkowana na B2B, z indywidualnymi spotkaniami z potencjalnymi brazylijskimi partnerami biznesowymi w ich biurach, zgodnie z oczekiwaniami każdej polskiej firmy.Na miejscu przewidziane jest również seminarium na temat brazylijskich przepisów podatkowych, certyfikacji i procedur.

REJESTRACJA:

Aby zgłosić firmę do udziału w misji, wypełnij formularz dostępny tutaj. Decyzja o udziale maksymalnie do 14 lutego 2020. Ostateczny termin płatności za udział w misji do 19 lutego 2020. Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału firmy w misji. Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza zastrzega sobie prawo do odwołania misji, jeśli nie zostanie zebrana minimalna ilość uczestników. Maksymalna ilość firm to 7, dla zachowania najlepszej jakości obsługi.

Aby dowiedzieć się więcej o Misji Biznesowej (metodologia, referencje), uprzejmie prosimy o kontakt:
Wojciech Baczyński, Dyrektor Generalny PPCC – wb (at) ppcc.pl, tel. kom: +48 696 760 925.