+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

Misja Biznesowa do Portugalii, 24-28 października 2022

24-10-2022 Expert RadziMisja biznesowaWiadomości

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, mamy przyjemność przedstawić Państwu wielosektorową Misję Biznesową do Portugalii (Lizbona) oraz zaprosić Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Biznesowa do Portugalii  będzie miała miejsce w terminie 2428 października 2022 roku. Organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Câmara de Comércio e Indústria Portuguesa (CCIP) – największą izbę gospodarczą w Portugalii. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Portugalii oraz bezpośrednio ocenić możliwości  biznesowe na tamtejszym rynku.

Misja będzie bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi portugalskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Misji Biznesowej, którą wysyłamy w załączeniu. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszam do wypełnienia formularza rejestracyjnego (kliknij tutaj), niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji.

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją poprzez wypełnienie formularza online zawartego w ofercie (kliknij tutaj).

Termin finalnych zgłoszeń 5 września 2022aby umożliwić ponad miesiąc na prace nad umawianiem spotkań.

Szerszych Informacji udziela:

Wojciech Baczyński

Dyrektor Generalny PPCC,

wb@ppcc.pl

+48 696 760 925