+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

DZP intensyfikuje swoją działalność w Londynie

02-02-2017 CzłonkowieWiadomości

Do zespołu kancelarii Domański Zakrzewski Palinka dołączył David Shasha, angielski prawnik (solicitor) z ogromnym doświadczeniem zawodowym w zakresie prawa spółek, M&A i finansowania. David będzie pracował w Londynie, gdzie zajmie się koordynacją współpracy DZP z innymi kancelariami, instytucjami finansowymi oraz innymi firmami z Wielkiej Brytanii. Będzie także wspierał DZP w doradztwie zarówno dla polskich jak i międzynarodowych klientów.

shasha

Cieszymy się, że David dołączył do DZP. Jako członek naszego zespołu na pewno pomoże nam zintensyfikować nasze działania w Londynie – komentuje Krzysztof Zakrzewski, Partner Zarządzający DZP.

David Shasha od ponad 30 lat jest związany z międzynarodowymi kancelariami prawniczymi. Zanim dołączył do DZP, pracował w Clifford Chance (był m.in. założycielem biur w Warszawie, Pradze i Budapeszcie), Simmons & Simmons, Gowlings (obecnie Gowling WLG) oraz Watson Farley & Williams. Był wyróżniany w międzynarodowych rankingach – zarówno przez Chambers and Partners, jak i Legal 500 oraz został wskazany jako jeden z „Hot 100” w zestawieniu The Lawyer 2011. W DZP David będzie zajmował stanowisko Counsela.

Znam DZP i jej prawników od lat i jestem pod ogromnym wrażeniem rozwoju, który dokonał się w tym czasie. Cieszę się na tę współpracę oraz na to, że wspólnie będziemy mogli zwiększyć międzynarodowy potencjał DZP – powiedział David Shasha.

O kancelarii

Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka powstała w 1993 roku. Od wielu lat jest jedną z największych, niezależnych polskich kancelarii prawniczych. Ma swoją siedzibę w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Doradza klientom łącząc liczne specjalizacje prawnicze z różnymi obszarami ich działalności.

Od ponad 15 lat zdobywa liczne rekomendacje i utrzymuje wysoką pozycję w międzynarodowych rankingach – Legal 500, Chambers & Partners, IFLR1000 i WTR 1000.

Więcej informacji o kancelarii znajdą Państwo na stronie www.dzp.pl.

Kontakt

Krzysztof A. Zakrzewski | Partner Zarządzający

T: +48 22 557 76 84 | E: Krzysztof.Zakrzewski@dzp.pl

David Shasha | Counsel

T: + 44 (0)7435 630495 | E: David.Shasha@dzp.pl

Agnieszka Kamińska | Dyrektor Działu Marketingu i PR

T: +48 22 557 86 57 | E: Agnieszka.Kaminska@dzp.pl