+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

DZP Doradcą Roku w prestiżowym konkursie „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”

10-02-2017 CzłonkowieWiadomości

8 lutego w Warszawie po raz drugi wręczono „DIAMENTY INFRASTRUKTURY I BUDOWNICTWA”. Kapituła konkursu przyznała kancelarii Domański Zakrzewski Palinka nagrodę w kategorii Doradca Roku. Nagrody przyznawane są za szczególne osiągnięcia w branży infrastruktury i budownictwa.

Statuetki były wręczane podczas uroczystej gali będącej zwieńczeniem VIII edycji konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo”, która odbyła się pod honorowym patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad, Europejskiej Rady Inżynierów Budownictwa oraz International Project Finance Association.

Konferencja „Infrastruktura Polska & Budownictwo” organizowana przez Executive Club to spotkanie liderów infrastruktury o wyjątkowej renomie na rynku, która co roku zrzesza grono reprezentantów największych firm, najwybitniejszych przedstawicieli sektora z Polski i zagranicy.

krakowiak

Tytuł „Doradcy Roku” potwierdza ugruntowaną pozycję Praktyki Infrastruktury i Energetyki DZP na rynku usług doradztwa prawnego. Ten sukces jest wynikiem współpracy oraz zaangażowania wszystkich członków zespołu nakierunkowanego na skuteczność i rozwiązywanie problemów naszych klientów – komentuje Marcin Krakowiak, Partner i Szef Praktyki.
I dodaje: – Za ten wyjątkowy sukces dziękujemy przede wszystkim naszym klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem powierzając nam swoje najbardziej skomplikowane projekty i sprawy.

 

Kontakt

Natalia Michałowska

T: +48 22 557 86 08

E: natalia.michalowska@dzp.pl

 

Emilia Zakrzewska – Koszel

T: +48  22 557 76 45

E: emilia.zakrzewska-koszel@dzp.pl