2304874364_cd78bd8073

Firma szuka pracownika

PPCC EN dourado

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza poszukuje stażysty

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza poszukuje stażysty, który będzie wraz z zespołem Izby promował i rozwijał stosunki gospodarcze i kulturalne między Polską a Portugalią.

Zakres obowiązków stażysty PPCC:
– obsługa strony internetowej PPCC (aktualności)
– obsługa mediów społecznościowych PPCC
– pomoc w przygotowaniu Newslettera
– poszukiwanie informacji gospodarczych w sieci
– tłumaczenia
– aktualizacji baz danych
– pomoc w oranizacji eventów i spotkań biznesowych
– kontakt z członkami i firmami

Wymagane kompetencje i umiejętności:
– Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (znajomość języka portugalskiego będzie dodatkowym atutem)
– Umiejetność pisania tekstów w języku polskim i angielskim
– Znajomość MS Office
– Zaangażowanie, proaktywnośc i chęć zdobywania nowych umiejętności
– Umiejętność pracy w zespole
– Student/studentka lub absolwent/absolwentka studiów wyższych

Staż w PPCC jest bezpłatny.

Sposób aplikacji:
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV w języku angielskim wraz
z krótkim listem motywacyjnym na adres info@ppcc.pl wpisując w temacie maila
„Staż w PPCC”.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Pessoas e Sistemas

Pessoas e Sistemas, portugalska firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i zarzadzaniu
zasobami ludzkimi, prowadząca działalność w zakresie rekrutacji i pozyskiwania kard, szkoleń i
konsultingu, na zlecenie firmy z siedzibą i działalnością na terytorium Polski, poszukuje kandydatów o
następującym profilu:
Koordynator Działu Handlowego

Miejsce pracy: Radomsko, woj. łódzkie

(Kobieta/Mężczyzna)
CC-08-16 P
Wymagania:
Wyksztalcenie wyższe o kierunku: Inżynieria Mechaniczna i Materiałowa;
Przynajmniej 6 lat doświadczenia zawodowego (preferowane umiejętności: obróbka metali /
narzędzia tnące);
Znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem działań handlowych i promocji nowych
produktów;
Doświadczenie w przemyśle mechanicznym i/lub materiałowym;
Umiejętność czytania rysunku technicznego – CAD/CAM;
Zdolność do planowania i organizacji, analizy, innowacji.
Umiejętność prowadzenia przekonujących rozmów handlowych, negocjacji, budowania
dobrych relacji międzyludzkich i zarządzania zespołem;
Orientacja na rezultaty;
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka
portugalskiego.

Zakres obowiązków:
Zarządzanie i nadzór nad zespołem handlowym;
Pozyskiwanie i współpraca z klientami;
Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
Zarządzanie wynagrodzeniami;
Wspieranie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej;

Oferujemy:
 Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
 Warunki finansowe zatrudnienia zgodne z posiadanym doświadczeniem i pełnioną funkcją.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: porto@pessoasesistemas.pt
Prosimy o dopisanie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych
(DZ.U. nr 133, poz. 883).

Randstad_Logo.svg

Randstad is a leading recruitment and temporary employment agency at polish market. With niche specialist divisions that provide innovative recruitment solutions to clients across the globe, we pride ourselves in matching people with companies that will develop their potential and in turn take their business to the next level.

For one of our clients, an international company  located in Łódź, we are looking for:

Procurement Agent

Responsibilities:

  • clarify demand specification with requester and provide further advice towards existing buying channels if applicable;
  • carry out spot buys by requesting supplier’s quotations, negotiate and prepare award decisions;
  • carry out transactional ordering either based on framework agreements or spot buy activities by creating, changing and releasing SAP purchase orders;
  • verify Purchase Orders towards supplier’s statements and order;
  • carry out procurement Helpdesk function towards internal requesters on exceptional cases;
  • monitor supplier timeliness and conduct dunning (Purchase Order follow-up);
  • review and process the list of obligations (created monthly);
  •  handle complaints towards suppliers via SAP QM;
  • create and update standard purchase order texts;
  • initiate Master data management process (add/change supplier);
  • clarification of purchase order/invoice mismatches;
  • interface with strategic Procurement Category Management in order to proactively reduce Spot Buys;
  • facilitate and maintain communication between both external suppliers and internal requestors;

Requirements:

  • spanish or portuguese: good written and spoken;
  • english language knowledge would be an advantage;
  • 2 years of experience in operational procurement is a minimum;
  • good understanding of procurement function, processes & buying channels;
  • practical experience in customer/supplier negotiation process;
  • SAP MM knowledge (critical); SAP QM knowledge (as advantage);

Benefits:

  •  a position in a captive, internal company-driven shared service center environment as an important team player in the overall Source-to-Pay process domain;
  •  a rewarding challenge to develop skills within SSC (shared service center) Source-to-Pay process area;
  • work on the second shift;
  • work shadowing, internal/ external trainings both in Poland and abroad;
  • unique opportunity to have a substantial impact on transition process;
  • an opportunity to be part of a team with great enthusiasm for the business and for delivering top class operation;
  • procurement service;
  • work with talented and highly professional colleagues, in a culture that is collaborative, respectful and committed to your professional development;
  • career development within our organization;
  • benefits such as gym membership, private health care;

Thank you for all applications. Please be informed that we will contact only selected candidates.

You can apply by clicking here.

fuste

Fuste Polska sp. z o.o. with it’s seat in Warsaw searches a Portuguese trainee

  • Engineer with degree in civil construction
  • English speaking
  • Person with basic Polish or learning Polish would be preferred
  • Person already living in Poland
  • Place of work: Warsaw’s office and construction sites on South of Poland
  • We offer 6 months intership with salary with further possibility of stay in the company

If you are interested in the offer, please send your CV to: biuro@fuste-polska.pl

intergate

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową firmą z siedzibą w Portugalii, która oferuje produkty i usługi na całym świecie. Dostarczamy naszym klientom sieć kontaktów by pomóc im i przybliżyć ich do podbicia międzynarodowych rynków swoimi produktami.

InterGate firma z Portugalii , patrząc ACCOUNT MANAGER:

WYMAGANIA: – Doświadczenie w Sprzedaży i w Zarządzaniu Klientami (sektor handlu detalicznego i hurtowego, kanału Horeca i importerami żywności i napojów alkoholowych)
– Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
– Dyspozycyjność (podróże służbowe)
– Języki: polski i angielski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
– Zarządzanie Klientami
– Kontakt oraz poszukiwanie nowych klientów
– Współpraca z administracją z uwzględnieniem strategii handlu

Rodzaj pracy: Kontrakt/Freelance
Lokalizacja: Polska (Warszawa)

Inne:
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– Interesującą i pełną wyzwań pracę w młodym, międzynarodowym zespole,
– dodatkowe wynagrodzenie wypracowane efektywną sprzedażą,
– możliwość kreowania i wdrażania własnych rozwiązań,
– zadbamy o Twój rozwój zawodowy m.in. poprzez profesjonalne szkolenia w kraju i za
granicą

Aplikacje pod adresem: inter-gate@inter-gate.biz
Kontakt: Marta Ribeiro – telf. +351 918 432 786 / www.inter-gate.biz

View PDF