+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

Misja biznesowa polskich firm do São Paulo w dn. 6-12 kwietnia 2019 r.

06-04-2019 Misja biznesowa

W okresie wiosennym tradycyjnie już zabieramy grupę polskich firm zainteresowanych wejściem na rynek brazylijski na misję do São Paulo, która jest owocem naszej strategicznej współpracy z Fecomercio SP. Jak zwykle uczestnicy mogą liczyć na min. 6 spotkań B2B z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Brazylii, a także seminarium wyjaśniające reguły dostępu do rynku w Brazylii, a także kolację networkingową z lokalnym biznesem. W São Paulo grupa jest pod opieką personelu PPCC i Fecomercio SP. Wszystkie informacje i szczegółowa oferta: wb (at) ppcc.pl.

Misja gospodarcza na Tajwan w dn. 9-12 kwietnia 2019 r.

09-04-2019 Wydarzenia

Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Chinese International Economic Cooperation Association CIECA, przy wsparciu Biura Polskiego w Tajpej serdecznie zapraszają do udziału w misji gospodarczej na Tajwan w terminie 9-12 kwietnia 2019 r.

Dlaczego Tajwan?
Tajwan to niewielka wyspa strategicznie zlokalizowana w centralnym regionie Azji i Pacyfiku. Tajwan jest 19 największą potęgą handlową na świecie, wg. WTO, z wysoko rozwiniętą gospodarką opartą na branżach kreatywnych i zaawansowanych technologicznie. Tajwan uznawany jest także za 13 najlepsze miejsce na świecie do prowadzenia biznesu (wg. The Economist Intelligence Unit).

Program opracowany wspólnie z lokalnymi partnerami tj. Chinese International Economic Cooperation Association (CIECA) oraz TAITRA obejmuje:

– udział w Forum Gospodarczym pt. 16th Taiwan-Poland Joint Business Council Meeting,

– spotkania B2B z lokalnymi partnerami,

– spotkania z przedstawicielami administracji Tajwanu,

– wizyty studyjne: w Hsinchu Science Park, Taiwan Telematics Industry Association, Incubation Centers, Small & Medium Enterprise Administration oraz w Taiwan Computer Association i Institute for Information Industr (lub innych).

W ramach ceny w/w misji organizator zapewnia kompleksową obsługę organizacyjno-logistyczną wydarzenia, transport lotniczy i miejscowy, wykup ubezpieczenia, rezerwację grupową w hotelu, wsparcie merytoryczne ekspertów i instytucji współpracujących, organizację rozmów B2b i study visits.

Cena uczestnictwa w misji: ok. 6 200 zł+VAT + koszt hotelu do opłacenia na miejscu.

Zgłoszenie udziału w misji oraz dodatkowe zapytania prosimy kierować niezwłocznie do organizatorów:

Krajowa Izba Gospodarcza
Biuro Współpracy z Zagranicą

Monika Sasiak
Zastępca Dyrektora
tel. 22/630 97 23
e-mail: msasiak@kig.pl