+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

Trade Mission of Portuguese companies to Poland, 25 February – 1 March 2019, Warsaw and other locations

25-02-2019

In winter-time we traditionally receive a group of Portuguese companies interested in tailor-made b2b prospection of Polish market, fruit of our strategic cooperation with Câmara de Comercio e Industria Portuguesa (CCIP). As usual, Portuguese participants can count on a medium of 6 b2b meetings with potential business partners in Poland, as well as explanatory seminar about Poland and a networking dinner with local business. While in Poland, the group is under care of both PPCC and CCIP staff.

All the information and detailed offer: Mr Pedro Magalhaes, pmagalhaes@ccip.pt

Zmiany personalne w zespole PPCC od 1 marca 2019 r.

01-03-2019 Zespół PPCC

Po kilku latach spędzonych z nami w Izbie nasze koleżanki Małgorzata Goreń (Operations Manager, 10 lat w PPCC) i Katarzyna Banaszek (Office Manager, 2 lata w PPCC) zdecydowały się podjąć nowe wyzwania zawodowe. Życzymy Gosi i Kasi wielu sukcesów w nowych rolach i chcielibyśmy im podziękować za ich ważny wkład w rozwój PPCC.

W międzyczasie z przyjemnością witamy nowego członka naszego zespołu, Anitę Siemińską, która dołączyła do nas jako nasz nowy Operations and Communication Manager. Anita ma solidne doświadczenie w kontaktach międzynarodowych, pracowała w obszarze misji handlowych, a także jako specjalista w Ambasadzie Brazylii w Warszawie i jako analityk w Deloitte. Anita skupi się w swojej pracy na wszystkich zewnętrznych działaniach komunikacyjnych PPCC z członkami Izby i interesariuszami, przychodzących i wychodzących misjach biznesowych, targach B2B podczas Tygodnia Portugalskiego „Flavours of Portugal” oraz na pozyskiwaniu nowych członków Izby w Polsce. Anita będzie wdzięczna za wszelkie pomysły i sugestie związane z jej nową rolą, które można jej podesłać na adres as(at)ppcc.pl.