Polski rynek należy do jednych z największych w Unii Europejskiej, a jego struktura zaczyna coraz bardziej przypominać rozwinięte rynki Europy Zachodniej. To, co wyróżnia Polskę na tle regionu to niespotykany w innych krajach potencjał wzrostu ekonomicznego.

Jest to jednak rynek o dosyć znaczących różnicach, zarówno geograficznych jak i kulturowych, które przy realizacji przedsięwzięć biznesowych mogą stanowić wyzwanie. Ci, którzy decydują się na działalność w Polsce, bardzo szybko zdają sobie sprawę, że znalezienie lokalnego partnera ma kluczowe znaczenie.

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) może stanowić niezastąpioną pomoc w tej materii. Izba zrzesza około 200 członków, z których połowę stanowią portugalskie firmy działające w Polsce, a pozostałe to polskie firmy zainteresowane współpracą z przedsiębiorstwami portugalskimi.

Aby pomóc polskim i portugalskojęzycznym przedsiębiorcom w rozwijaniu działalności PPCC zapewnia członkom i firmom niezrzeszonym szeroki wachlarz usług zarówno w Polsce, jak i w Portugalii.


Wirtualne biuro

PPCC zaprasza do Wirtualnego Biura w swojej siedzibie. Biuro znajduje się na 7. piętrze nowoczesnego budynku METRON (BTC Office Building) przy Alei Niepodległości 69, w dzielnicy Mokotów w Warszawie, tuż przy stacji metra Wierzbno. Budynek należy do klasy A (najwyższej klasy biurowców) i jest wyposażony w najnowocześniejsze instalacje oraz systemy techniczne.
Zdjęcia budynku dostępne są pod linkiem: http://www.officemap.pl/office/metron-btc-office-building

Dojazd do centrum miasta, gdzie znajdują się ważniejsze hotele i urzędy centralne, zajmuje około 10 minut. Dotarcie do Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopin zajmuje zaledwie 15 minut.

Za równowartość 200 euro netto miesięcznie Wirtualne Biuro w PPCC oferuje Państwu następujące usługi:
– udostępnienie adresu do rejestracji spółki
– możliwość użycia adresu PPCC w dokumentach i materiałach firmy
– odbiór korespondencji firmy
– możliwość korzystania z urządzeń PPCC (stanowiska pracy, dostęp do internetu, drukarki, kopiarki, skanera, dostęp do kuchni, kawa, herbata, woda)
– dostęp do sali konferencyjnej na 10-12 osób


Organizacja misje gospodarcze indywidualne i grupowe

PPCC organizuje misje biznesowe dla portugalskich przedsiębiorców w Polsce oraz dla polskich przedsiębiorców w Portugalii. W imieniu przedstawicieli portugalskich i polskich firm wyszukujemy i nawiązujemy kontakty z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz organizujemy całą logistykę wizyty: transport, hotel, tłumaczenie itp.

Misje biznesowe mogą być bardzo pomocnym narzędziem w wyszukiwaniu możliwości współpracy handlowej między obu krajami.


Szukanie partnerów biznesowych & lista kontaktów

PPCC oferuje pomoc w wyszukiwaniu w Polsce i Portugalii takich partnerów biznesowych jak eksporterzy, importerzy, producenci, dystrybutorzy, wytwórcy przemysłowi, sprzedawcy detaliczni, agenci i hurtownicy ze wszystkich sektorów działalności.

Możemy także zarekomendować Państwa firmę, produkty czy usługi do wybranych przedsiębiorców, dostarczając listę kontaktów do interesujących Państwa firm w Polsce i Portugalii z nazwiskami, telefonami, adresami e-mail i stronami www.


Promocja

Jeżeli chcieliby Państwo reklamować swoją firmę czy produkty, lub też, jeśli chcieliby Państwo poinformować o specjalnej ofercie lub wydarzeniu, zachęcamy do skorzystania ze strony internetowej , newslettera, bazy danych lub jednego ze spotkań PPCC.

Strona internetowa:

PPCC udostępnia 4 rodzaje bannerów i odpowiednie miejsce na logo i reklamę Państwa firmy, oferty czy wydarzenia.

Więcej informacji o banerach

Newsletter:
Oferujemy te same usługi w naszym miesięcznym newsletterze.

Spotkania/Wydarzenia:
W zależności od spotkania/wydarzenia możemy wspólnie zaplanować najlepszą prezentację usług Państwa firmy.


Human Resources

Jeśli szukają Państwo wykwalifikowanej kadry pracowniczej PPCC znajdzie w swojej bazie najlepszych ludzi i pomoże się Państwu z nimi skontaktować. Istnieje także możliwość zamieszczenia Państwa ogłoszenia rekrutacyjnego na stronie internetowej PPCC i w newsletterze.


Usługi tłumaczeniowe

Aby język nie stanowił bariery w prowadzeniu negocjacji biznesowych PPCC oferuje pomoc w tłumaczeniach ustnych i pisemnych. Izba może zapewnić tłumacza z zespołu Izby lub wynająć profesjonalnego tłumacza z języka polskiego, portugalskiego czy angielskiego.


Badania rynku

PPCC oferuje pomoc przy prowadzeniu badań rynkowych w Polsce i w Portugalii, dostarczając informacji na konkretne zamówienie. Jest najlepszym partnerem w zakresie konsultingu biznesowego najwyższej jakości w obu krajach.


Organizacja spotkań i wydarzeń

PPCC organizuje wydarzenia, spotkania biznesowe, konferencje i seminaria. Zapewniamy pełny serwis usług, poczynając od zaproszeń , wynajmu sali, cateringu oraz wszystkiego, co jest potrzebne. Wystarczy, że prześlą nam Państwio swoje wymagania, my zajmiemy się resztą.


Hotele i sale konferencyjne

Jeśli potrzebują Państwo hotelu lub sali konferencyjnej, znajdziemy je dla Państwa zarówno w Polsce jak i w Portugalii. Nasze szerokie kontakty pozwalają oferować najlepsze hotele i sale konferencyjne w bardzo atrakcyjnej cenie.